+90 212 123 45 67

Sosyal Medyada Biz}

YYS GAP Analizi

YYS GAP Analizi

YYS GAP Analizi & Gümrüklü/Gümrüksüz Depo Denetimleri

Öncelikle YYS belgesi alacak firmanın bünyesinde tarafımızca YYS GAP Analizi gerçekleştirilerek sertifikanın temin edilmesi sürecinde ne aşamada olduğumuz belirlenecektir.

YYS Uzmanlarımız tarafından yapılacak GAP Analizi; emniyet, güvenlik, üretim, imalat, fabrika, depo, yükleme -boşaltma alanları, arşiv vb. hassas nitelikteki yerlerin fiziki yeterliliği ve güvenli olup olmadığı konusunda incelenmesinin yanı sıra belirtilen yerlerdeki çalışmaların esas ve usulleri denetlenmektedir.

YYS Uzmanlarımız tarafından yapılacak incelemeler sonucunda tespit edilen aksaklıklar tarafımızca tek tek rapor edilecek olup; söz konusu eksikliklere ilişkin çözümler de bilahare raporda tarafınıza sunulacaktır.

Yapılacak analiz işlemleri esnasında firmanızın organizasyon çatısı altında bulunan İthalat, ihracat, lojistik, satın alma, finans, muhasebe gibi ilgili departmanları ile görüşme yapılarak, analiz süreçlerinde organize şekilde ilerlenecektir.

  • Şirket’in ilgili birimlerinin katılımı uygulamalı çalışma düzenlenecek,
  • Şirkete özel olarak hazırlanacak bir YYS sunumu ile süreçler hakkında eğitim verilecek,
  • Gap analizi sonuçlarının raporlanması, eğitim sonucu değerlendirmelerimiz ve uygulamalı çalışma tespitlerini içeren bir rapor yazılacak,
  • Yapılan tüm çalışmalar tarafınıza bir sunum ile sunulacak
  • Gelinen nokta itibariyle daha sonraki süreçlerin planlanmasına ilişkin istişareler yapılacaktır.
29 Ekim 2019
86 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN