+90 212 123 45 67

Sosyal Medyada Biz}

Sonradan Kontrol Ve Denetim

Sonradan Kontrol Ve Denetim

İthalat ve ihracat firmalarının tedarik zinciri operasyonlarında zaman maliyeti, en önemli maliyet kalemlerinden biridir. Zamanın etkin ve interaktif kullanılması konusunda atılacak her bir adım, zincirin doğru işleyişi konusunda kaçınılmaz bir husustur.

Ayrıca, zamanın etkin kullanımı ve projelerin doğru bir şekilde yürütülmesi, karlılık konusunda maksimum ölçüde fayda sağlayacağı aşikârdır. Bu anlamda iyi bir tedarik zinciri, halkalarının iyi ve etkin çalışmasından oluşur.

Tedarik zinciri halkalarından kuşkusuz en önemlilerinden birisi “ Gümrükleme Operasyonları ” ‘dır. Operasyonların bağımsız şirketler yani gümrükleme şirketleri tarafından yapıldığında zincirin doğru işleyip işlemediği hususunda sıkı takip ve kontrol gerekir. Operasyonlarda gerçekleştirilen her bir işlemde, olası hataların önüne geçmek için zamanında aksiyon alınarak; risklerin bir an önce bertaraf edilmesi gerekir.  Söz konusu kontrol ve denetim süreçleri ayrıca kamu otoriteleri tarafından yapıldığından; devletin hataları tespit etmesi halinde oluşabilecek para cezalarının maliyetleri arttırmanın yanı sıra prestij ve güven kaybını da akabinde getirecektir.

Yıllardır işin mutfağında projeleri hazırlayan ve yöneten uzman ekibimizle birlikte, başta gümrükleme operasyonları olmak üzere, dış ticarete dair tüm konularda denetim ve danışmanlık hizmeti sunarak, operasyonunuzun etkin ve sağlıklı bir şekilde yürütülmesini ilk hedeflerimizdendir.

Bünyemizde oluşturulan çeşitli paketler sayesinde, mevcut durumunuza göre en iyi kontrolü gelin birlikte seçelim.

29 Ekim 2019
119 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN