+90 212 123 45 67

Sosyal Medyada Biz}

Online Beyanname Kontrolü

Online Beyanname Kontrolü

Gümrük işlemlerinin yerine getirilmesi hususunda en önemli kısım, oluşturulan gümrük beyannamelerinin eldeki mevcut bilgi ve belgelerle birlikte doğru bir şekilde beyan edilmesidir. Sehven veyahut gümrük mevzuatının doğru ve etkin bir şekilde yorumlanamamasından ötürü oluşan hatalar, geçmiş ve gelecekte yer alan riskleri sırtımızda taşınmasına devam etmektedir. Tam da bu sırada, Türkiye’nin ilk ve tek uygulaması olan “7/24 Online Beyanname Kontrolü” programı ile birlikte gümrük işlemleriniz başlamadan kontroller detaylı sağlanabilecek ve işlemlerinize farklı bir bakış açışı gelecektir. İşlemlerin hemen başında hataların tespit edilmesi sayesinde, geleceğe hep birlikte daha güvenli adımlarla ilerleyebileceğiz.

Söz konusu program sayesinde;

  • Oluşabilecek muhtemel hatalar tespit edilerek, cezaların önüne geçilmesine olanak sağlanacak,
  • Bazı firmaların kendilerinin üstlendiği bu görevi, emin ellere teslim ederek; dış ticaret uzmanının kendi işine kanalize olması sağlanarak, daha etkin ve verimli çalışma gerçekleştirilecek,
  • İşlemler başlamadan önce beyanın kontrol edilmesi suretiyle farklı bir bakış açısı kazandırılacak,
  • Olası muhtemel riskler raporlanarak online kontroller gerçekleştirilecek,
  • Gümrük işlemleriniz, birbirinin dilinden anlayan taraflar açısından etkin bir şekilde kontrol edilecek ve üzerinizde olan külfetli iş yükünüz hafifletilir hale getirilecektir.

29 Ekim 2019
78 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN